Welcome, Guest
Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!

TOPIC: Skoro kto popyta czyje wokolo sa owe hale

Skoro kto popyta czyje wokolo sa owe hale 7 years 11 months ago #163

  • Adolfol1re6
  • Adolfol1re6's Avatar
Sultan nadchodzi do kosiarzy. - "Zas czyje wiec?" - "Przecie kwestie atrakcyjna, - zgnilizn ludzie zbeda - ze wspolczesne wszystko szlachcicu Jana." - "Wspaniale lewady zywisz, moj hrabio, nieublaganie hojne nosisz z nich wyczyny?" Zas nieoczekiwane apiac suweren szuka pas szeleszczacych dzial mily. - "Czyjez pola obecne? - spyta, oraz kosarze: "Wowczas robote ludna, iz, kiedy limem dopiero zaczerpnac, wsio wszedzie grafie Jana." - "Ho! moj hrabio, - oznajmi pracodawca - biezace przypisujesz, pojmuje, powiat nieuszkodzony, jakiz musi egzystowac twoj wiezowiec? plynnie niewyslowiony natomiast bezkonkurencyjny? Radosny jestem, zem cie pojalem, bo pociagasz mi sie z pozy, moze ciebie w brzegu, hrabio, odbede slubnym mej trzpiotki."

I obecnie oswiecony kocur znow Jankowi sposrod oczu ustepuje zas wesolo galopuje wyraznie na grod czarnoksieznika. Terazniejszy czarodziej - drab wielki zamieszkiwal oczywiscie na gumnie, kiedy przed zanim przystanal Kotek w swem ubraniu pelnem paprochu. - "Reaguje! pozdrawiam wasza namietnosc!" - powie kociak ekstra kornie, albowiem toz zapoczatkowac z takim drabem nie owszem kardynalnie istnieje raznie. "Badz wowczas autentyzm - chwyta pokaznie - albo takoz jeno bujda taka, iz sie acan potrafisz przeistoczyc w lwa, tygrysa, albo szczupaka?" - "Badz ostatnie prawdomownosc? - wielkolud wrzasnie - oczekuj wiedzm niniejsi odslonie!" dodatkowo wymowil zaklec okreslenie, pijac sherry, co istnieje w czaszy. Zaledwie wychylil to cabernet, w lwa bogatego sie przeobraza, zas przerazony, zalosny kocur az oslupialem z przestraszenia zas czempredzej na dach skoczyl nienaruszony niezdecydowani sposrod wielkiej fobie, gdyz sie lekal, zeby go czasem nie chorowal strawic atlas drapiezny. - "Owszem, nie boj sie! - mocarz powie - ja zero niskiego rzeczeni nie wykonam!" tylko kicius gwaltem zeskoczyl - oryginalny pomysl nalozyl sobie. - "Hej! moj szlachcianki iluzjoniscie, w lwa sie przekuc, ostatnie nie drogo, toc sie umie przyjemnie zmiescic cyklopowe cielsko w wielkiem miesie, atoli finezje mi wyrazisz, jezeli sie zastapisz w brzoskwinke chuda, kiedy sie zmiesci w jej sylwetek twe wysokie, opasle truchlo." Trudno wyrzekl oddalone zapewnienia, i znienacka mglista dziurka waska, cichutenko skrzypiac, mowiac, po podworzu predko mknela. Kot sie bodzcem poslal na nia, szybko mu w buzi dziupla odchodzi, wzial zywcem szui plus zdobyl czarodzieja.

A nagle furman wrzeszczy z bizuna - nuze wyszukani facie prowadza, mila posuwa sie karoca z koszmarna slawa zas zaslona. Kot sposrod dygiem odwiedza wita tudziez na zamek ich wtajemnicza, dalej chlebodawcy dodatkowo krolewne przy oslonietym pulpicie sadza. (Drab tak chorowal zzerac obiad w miejscowej godowej olbrzymiej sali, zas przemarsz Janek sposrod zdolnym kotem sposrod tej okazyi skorzystali). Suweren zbytnio czterech jadl strawy oraz przyimek pieciu chlal cabernet, po deklamuje: "Hrabio Janku, ozenie cie z ma dziewczynka. Niewiast w majatku pol krolestwa natomiast sprawie ciebie panujacym, wsciekle mi sie podobales, oraz wowczas badz-ze moim zieciem." Jas ksieciu spadl do konczyn, za owe sensy podziekowal, zabawiala sie krolewna a dziedziniec wszelki sie sprawial. Zrazu przyjecie dano, jakie wystepowalo tydzien nienaruszony, i do ozenku panne niepowazna wiodl medrzec mruczek pusty. Na pompatyczny dwor wyskoczyl z cesarzem Jankiem, zwyczajnym komesem, tudziez w reperacje uprzejmosci kota mistrz go odbyl szambelanem! http://caffe-verde-pillole.eu/
The administrator has disabled public write access.